Genel

Güneş Gözlüklerinde Güneş Işığı Koruması Nasıl Anlaşılır

ünlülerin taktığı güneş gözlükleri. ünlülerin güneş gözlüğü modelleri. trend güneş gözlüğü modelleri

Güneş Gözlüklerinde Güneş Işığı Koruması Nasıl Anlaşılır hepimizin internetten gözlük alırken taşıdığı endişeler arasındadır.

Özellikle yüzümüze ve tarzımıza uyumlu olan güneş gözlüğü seçimini yaparken neredeyse en dikkat etmemiz gereken konu satın alacağımız güneş gözlüğünün güneş ışınlarına karşı korumalı olmasıdır.

Güneş ışınlarına / uv ışınlarına karşı koruması olmayan güneş gözlüğü kullandığımız takdirde göz sağlığımızda ciddi zararlar oluşabilir.

Gözümüzü korumak için en kolay yöntem gözlüğün sap kısmında CE damgasının olup olmadığını kontrol etmektir. Zanoite x Summer koleksiyonundaki tüm güneş gözlükleri UV400 ışınlarına karşı korumalıdır, güvenle satın alabilirsiniz. Peki nedir bu CE ? Güneş Gözlüklerinde Güneş Işığı Koruması Nasıl Anlaşılır ?

CE işareti, Avrupa Birliğinin (AB), teknik mevzuat uyumu çerçevesinde malların serbest dolaşımının tam anlamıyla sağlanması amacıyla ürünlerin teknik yapılarına ilişkin mevzuatı daha basit ve genel hale getirmek için 1985 yılında benimsediği Yeni Yaklaşım Politikası kapsamında hazırlanan Yeni Yaklaşım Direktifleri kapsamına giren ürünlerin bu direktiflere uygun olduğunu ve gerekli bütün uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğini sağlık, güvenlik ve tüketicinin ve çevrenin korunması gerekliliklerine uygunluğunu gösteren ve Conformité Européenne kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir Birlik işaretidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir