Genel

2021 Takı Modası

gold bijüteri kararmaz takı
Her sene değişen takı modasında 2021 yılında neler takıp takıştıracağız gelin birlikte bakalım.

Ah gold canım gold ! Son yıllarda gold detayların hakim olduğu takı modasında 2021 yılında da bu moda değişmeden yerini alıyor. Yine bu sene bol bol gold detaylar göreceğiz bunu baştan söyleyelim!

Tabii ki ben gümüş renginden vazgeçmem diyenler için gümüş rengini de göreceğiz, gümüş renkli takıları da sıklıkla göreceğiz, Daha minimal ürünler gümüş renginden vazgeçemeyen zevkli kadınları bekliyor olacak.

İnci rüzgarı 2020’nin sonlarında esmeye başladı, 2021 de tamamen kasıp kavuracak! Özellikle küpelerde ve kolyelerde gold ve inci dansı baş döndürecek. E favorimizi sorarsan Venüs, Coquet, ve Bella bizce tam senlik ? !

Halka küpeler olmazsa olmaz! Her sene olduğu gibi boy boy halka küpeler, altın ve gümüş rengi ile topuzlarımızla kırmızı rujlarımızla çok yakışacak. Eğer her boyu yok ise koleksiyonu tamamlamanın tam zamanı! Koleksiyonunu kontrol etmek istersen bir yoklama al deriz?
Zanoite’nin koleksiyonunu da kontrol etmeyi ihmal etme. İşte burada !

Kalın gösterişli kuyumcu zincirleri sokak modasında! Annelerimizin senede bir iki kez özel günlerde taktığı zincirler artık, jeanlerle beyaz gömleklerle kombinlenmeye başladı. 2021 yılında da gösterişli zincirler boynumuzda parlamaya devam edecek. Tabii ki seçili kolye koleksiyonumuzda zincirlere de yer ayırdık. Görmek için tıkla !

2021 de en çok göreceğimiz takılar aslında biziz! 2020’nin son döneminde kişileştirilmiş ürünlere alışmıştık, gelecek yılda da bol bol baş harfimizi, ya da sevdiceğimizin baş harfini kolye küpe ve bilekliklerde sergileyeceğiz. Bizden minik tüyo, renkli harfler 2021 de zor bulunacak şimdi tam stok zamanı? Ben yüzükçüyüm dersen gold harf serisi yüzükler tam sana göre.

Özgür ruhlu kızlar sahnede! 2021 de kulağımıza takabildiğimiz kadar küpe takıyoruz. Bizden minik bir öneri: canınızı yakmak istemiyorsanız deliğe ihtiyaç duymayan pıt diye takılan pıt diye çıkarılan deliksiz sıkıştırmalı kıkırdak küpeleri deneyebilirsiniz. Pıt pıt küpelereden en güzeli tria ve mamba ?

Renklere aşığız… 2021 yılında bol bol renkli taşlı takılar göreceğiz. Herkes takmaya başlamadan hemen bir an önce edinip ofisin trend başlatanı siz olabilirsiniz ? Renkli taşlı takılardan bizim favorimiz Aura ve Blush. Şey… Marino, Esmeralda, Smyrna… Galiba hepsi favorimiz!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir