Genel

Küçük Yüzlüler İçin Dereceli Gözlük Çerçevesi

Küçük Yüzlüler İçin Dereceli Gözlük Çerçevesi önerisi ile geldik. Dereceli gözlük kullananlar için gözlük çerçevesinin önemi büyük. Her gününe eşlik eden dereceli gözlük için çerçeve seçimlerinde yüz tipi bi hayli önemli.

Bize en çok sorulan soru ‘yüzüm küçük bu gözlük bana yakışır mı?’ Bu yazı bizden size toplu bir cevap niteliğinde olsun 🙂 Önerileri buraya bırakalım.

Öncelikle tüm gözlüklerimiz optik uyumludur. Bu konuda hiç şüpheniz olmasın. Gözlükçünüze gidip güvenle cam değişiminizi yaptırabilirsiniz. Gelelim seçimlere…

İlk önerimiz bu sezon oldukça sevilen Gri Çerçeveli Mavi Işık Korumalı Optik Uyumlu Gözlük. Gri Çerçeveli Mavi Işık Korumalı Optik Uyumlu Gözlük 49 Ekartman olup incecik bir çerçevesi bulunmakta. Çerçevesi tamamen kemik, sap kısımları metal. Hem ince yapısıyla hem de çerçeve tasarımı ile küçük Küçük Yüzlüler İçin Dereceli Gözlük Çerçevesi tavsiyesi için oldukça uygun.

İkinci önerimiz ise Yuvarlak Kemik Gözlük Çerçevesi serisi. Yuvarlak Kemik Gözlük Çerçevesi serisinde 4 renk bulunmakta. Leopar Renk Yuvarlak Kemik Gözlük Çerçevesi, Gri Renk Yuvarlak Kemik Gözlük Çerçevesi, Şeffaf Yuvarlak Kemik Gözlük Çerçevesi, Siyah Renk Yuvarlak Kemik Gözlük Çerçevesi. Bu seri 52 ekartman. Yine Küçük Yüzlüler İçin Dereceli Gözlük Çerçevesi için çok uygun. Renk seçimi size kalmış.

Üçüncü önerimiz biraz daha farklılık sevenlere geliyor. Leopar Gözlük Çerçevesi | Ekran Gözlüğü. Sıradan gözlüklerden sıkıldıysanız leopar desenli 53 ekartman olan bu gözlük güzel bir tercih olacaktır. Tamamen kemik modeldir.

Umarım faydalı olabilmişizdir. Sizleri çok seviyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir