Genel

Kadına Alınacak En Güzel Sevgililer Günü Hediyesi

sevgililer günü hediyesi çeşitleri, sevgililer gününde ne almalıyım

Kadına Alınacak En Güzel Sevgililer Günü Hediyesi |
Sevgililer günü ya da 14 Şubat bizim için oldukça romantik, aşkı anlatan bir gün olsa da doğuşu Roma imparatorluğuna dayanıyor. Roma döneminde Lupercalia denilen ve üç gün süren festival bahar başlangıcını simgeliyor, müjdeli bahar olarak kutlanıyordu.

Bu festivalde; kadınların ismi bir kağıda yazılıp kutuya atılıyor, erkekler o kutudan isim çekiyor ve o kadın ile aşk yaşıyordu. Daha sonra bu gelenek evrilerek Şubat ayının tam ortası olan 14 Şubat olarak seçildi, ve özel bir gün olarak kutlanmaya başlandı.

Günümüzde aşkın günü olarak kutlanılan 14 Şubat sevgililer gününde hediyeleşmek bir gelenek haline geldi. Hepimiz hediye seçerken zaman zaman zorlansak da aslında baktıkça hatırlanan, sevgiyi simgeleyen o güzel hediyeler her zaman mutluluk kaynağı olmuş, aşkı beslemiştir.

Bir kadına alınacak en güzel hediye her aynaya baktığında sizi hatırlatacak bir simgedir. Bazen boynundan hiç çıkartmadığı o kolye, bazen baş harfinizi taşıyan kişiye özel tasarım bir bileklik, bazen de aşkınızı anlatan kalpli bir yüzük!

Ne Almalıyım?


Hediye seçmekte zorlanıyorum, sevgililer gününde ne hediye almalıyım ? Sevgililer gününde kolye hediyesi alınır mı ? Zamanım kalmadı acil hediye ya da internetten hediye alıyorum ama sevgilimin adresine göndereceğim şık bir paketleme arıyorum diyenler işte bu yazıda toplanıyor!

Biz sizin yerinize bunları düşündük, tüm özel gün hediyelerini bir kategoride topladık bile, üstelik güzel bir sevgililer günü indirimi yaptık!

Alınacak en güzel hediyelerden tasarım, kişiye özel çift harfli kolye. Sevgiliniz hem sizin hem de kendi baş harfini boynundan hiç çıkartmak istemeyecektir! Renkli giyinen bir partneriniz varsa çift harfli kelebek bileklik de harika bir hediye olacaktır. Tabii tek harf de tercih edebilirsiniz.

Lotus çiçeği ne kadar kirli sularda, bataklıkta yetişse de her zaman tertemiz ve güzel kalabilmesi ile bilinir. Anlamlı bir kolye arıyorsanız kesinlikle altın kaplama lotus çiçeği kolye tam sizin kalbinizin sahibine vereceğiniz bir hediyedir.

Herkesin hikayesi farklı ve özeldir. Özel günlerinizi taçlandırmak için kadına alınacak en güzel sevgililer günü hediyesi her zaman Zanoite’de sizin için özenle tasarlanıp beğeninize sunulur. Size sadece seçim yapıp arkanıza yaslanmak kalır. Tabii yanınızda seçim için destek isterseniz bize tek tıkla ulaşabilirsiniz, seçimlerinize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir