Genel

KADINLAR NEDEN TAKAR?

Deliksiz sıkıştırmalı kıkırdak küpe, gold halka küpe, zincir kolye… Kadınlar neden bunlar takar? Özel bir gecede veya gündüz şıklığında takıları olmadan kadınlar seyahat bir kenara, kapıdan dahi çıkmamasındaki bu büyülü sevginin nedenini merak ettik.

Kuşkusuz ki değdiği her tene ışıltı katan ve onu tamamlayan takılar onu taşıyan her kadına anlam yüklüyor.

Taşıdığı bedenle bütünleşiyor.  Takının her kombini, gidilecek yeri ve zamanı unutulmaz kılmasının farkında olan kadınlar, kendi stilleri ve hayattaki duruşları ile birlikte ruhlarını yansıtan takıları seçmektedirler.  İşte tam da bu yüzden yeryüzünde bulunan her kadının sahip olmak istediği ve hayalini süsleyen bir inci küpesi, mavi taşlı bilekliği, vardır. Her kadının olmak istediği bir ‘kendi hali’ ve o halinde üzerinde parlayan ve göz alan bir kolyesi bir küpesi belki bilekliği vardır. Hangi yaşta hangi milletten hangi dini inanca sahip olursa olsun, bu kendini yansıtma hali kimi zaman bir piercingdir. Kimi zaman altın bir bilezik, kimi zaman bir yakut gerdanlık kimi zamansa bir hızmadır. Tüm tarzları ve farklıkları ile birlikte kadınlar aslında taktıkları takıda ruhlarını taşır.

Elbette ki her ruh gibi özel olan kadınların takı tercihleri de bu nedenle bambaşka olmasının nedeni budur. Örneğin romantik uçuş uçuş ruhu olan kadınların tercihi,gold kapli parlak küpe, Eva olurken, gösterişi seven girdiği her yerde gözleri üzerinde tutmak isteyen kadınların küpesi  ,gösterişli parlak büyük küpe, olan Bita’dır. Sadece kendine ‘evet’ diyen güçlü kadınların harf yüzüğü  Y E S yüzük olurken, asi ve yaramaz kızların kulaklarını süsleyen küpeler deliksiz sıkıştırmalı kıkırdak küpe Mamba ve Triadır. Asil olmayı seven zarafetinden ödün vermeyen kadınlar bileklerinde Esmeralda’yı taşır. Renkli ve heyecanlı kadınlar Blush kolyeyi tercih etmektedir.

Seçimlerimizle farklılıklarımızla tüm kadınlar çok güzeliz. Biz hangi takıyı ve neden taktığımızı çok iyi biliyoruz. Zanotie ‘ de her ruh için çok özel takıları sizler için derledik. Diğer tüm ürünleri ve daha fazlasını görmek için tıklayın.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir