Genel

Burcuna Ne Hediye Alınır

sevgiliye en güzel hediye, burcuna en güzel hediye, burcunu en mutlu edecek hediye, burcu kadınına ne hediye alınır

Burcuna ne hediye alınır yazımızda, daha önce yazdığımız koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak ve terazi burçlarına uygun takı seçimlerinden, uğurlu renklerinden bahsetmiş, onlara öneriler vermiştik. Sırada akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçları var.


AKREP BURCU

Akrep burcu derinliği, tutkusu, netliği ile bilinir. O yüzden herkesin bildiği, taktığı ezber hediyelerden de takılardan da hoşlanmaz. ‘Özel’ olmalısınız.

Geceyi temsilen afroditlere özel, Zanoite Afrodit Serisinden gece mavisi Marino Kolye tam da akrep burcu kadını için tasarlanmış bir hediye. Ee akrep burcu ile birlikte olmak zorken, biz size minik bi katkıda bulunalım, hediyeyi önünüze sunalım dedik ! 🙂

YAY BURCU

Yay burcu yapısı itibari ile rahatı sever. Onun konfor alanına ve özgürlüğüne engel olmayacak, tenini rahatsız etmeyecek takılara, aksesuarlara ihtiyaç duyar.

Yay burcunun uğurlu rengi nedir? Yay burcuna ne hediye alınır? Yay burcu kadını hangi takıdan hoşlanır? Bu soruları cevaplandıracağız!

Yay burcunun uğurlu rengi mordur. Mor renk yay burçlarına huzur verir. Boynunda mor renk taşımak da onlara çok iyi gelecektir. Bi yay burcuna kalbimi kaptırdım diyenlere gold zincirli mor taşlı kolye tam onlara göre bir hediye!

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu otoritesi, disiplini ve gelenekselliği ile bilinir. Benmerkezci bir tarafı da vardır. Takıyı taktığında ‘ben burdayım!’ demelidir takısı.

Kolye ve yüzük oğlak burcu kadınına alınacak en güzel hediyelerden biridir. Ben buradayım demesi ile gold harf kolye ve siyah baget yüzük onların kalbini çalacaktır 🙂


KOVA BURCU

Kova burcu orjinaldir, farklıdır. Klasiklerden, herkesin taktığından, bayağılıktan hoşlanmaz. Kova burcuna hediye almak için hiç Zanoite Classic Serisine bakmayın, direkt Zanoite Coolest Serisine alalım sizi.

Kova burcu kadınına ne hediye alınır derseniz, zirkon renkli taşlı harf kolyeler tam size göre. Hem çift hem tek harfli olarak tercih edebileceğiniz kolyeler kova burcu kadınını çok mutlu eder!

BALIK BURCU

Son olarak balık burcunu ne mutlu eder, balık burcu kadınına ne hediye alınır, balık burcu hangi rengi sever konularından bahsedeceğiz.

Balık burcu kadını duygusal yapısı ile sadece maddi değeri olan hediyelerden hoşlanmayacaktır. Hem içinde düşünülmüş, duygusal şeyler barındıran, hem de şık ve özel olan hediyelerden hoşlanırlar.

Bu durumda tasarım, el yapımı olan kolyeler onun için anlamlı hediye kategorisinde olup kalbini ısıtacaktır. Harfli kolye modelleri, gold kalpli parlak kolye Eva, lotus çiçeği kolye ve gümüş-gold luvit küpe onu tam 12’den vurur! 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir