Genel

Burçlara Göre Takı Modelleri

sevgiliye en güzel hediye, burcuna en güzel hediye, burcunu en mutlu edecek hediye, burcu kadınına ne hediye alınır

Burçlara göre takı modelleri konusunu detaylı şekilde ele alma vakti geldi!
Hangi burç hangi takıyı takar ? Hangi renk hangi burca iyi gelir ? Şanssızlığa iyi gelen renkler nelerdir ? Detaylı şekilde inceleyelim!

KOÇ BURCU

Koç burcundan başlayalım. Ateş elementinin ilk burcu, öncü grupta yer alan koçlar liderliği, enerjikliği ve agresifliği ile dikkat çeker. Adrenalin tutkunluğu, maceracı ruhu da gözden kaçmaz tabii. Koç burcuna ne hediye alınır? Diyenler için güzel bir tüyo: deliksiz sıkıştırmalı kıkırdak küpeler. İşte onlardan bir tanesi : parlak taşlı yılan kıkırdak küpe Mamba! Bize güvenin, bu hediyeye aşık olacaklar!

BOĞA BURCU

Boğa burcu toprak elementinin ilk burcudur. Boğa özellikle lüksü ve konforu tercih eder. İkisinin bir arada olacağı takılar tam onlara göredir. Hem rahatsız etmeyecek, hem de gösterişli duracak takılar onlar için en iyi tercih olacaktır. Boğa burcunun uğurlu rengi ise yeşildir. Boğa burcuna ne hediye alınır ? Diyenler için nokta atışı bir tüyo ! Gold zincirli, yeşil taşlı olan Aura kolye! Hem parlaklığı ile, hem de kolyeye bayıldıklarından boğa burçları için harika bir hediye olacaktır.

İKİZLER BURCU

İkizler burcu hava elementindendir. Yönetici gezegeni merkür olan ikizler burçlarının uğurlu rengi de birden fazladır. Gold, gümüş, mavi renkleri ikizler burçlarına çok iyi gelir. Ama burada kilit nokta onların gösterişten fazla hoşlanmaması, sade ve şık takıları sevmeleridir. İkizler burcuna ne hediye alınır ? Diyenler için gold | gümüş kalpli küpe Luvit ve Zanoite Classic Serisinin sade ve şık takılarından biri olan gold küpe Dora’dır.

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcu duygusallığı ile bilinir. Uğurlu renk tonları genelde soft tonlardır. Yengeç burçları sade ve anlamlı takılardan hoşlanırlar. Aynı zamanda incili takılar takmak onlara iyi gelmektedir. Oldukça romantik ve derin olan yengeç burçları hediyelere bayılırlar! Yengeç burcunu en mutlu edecek hediye nedir ? Sorusunun cevabı ise Zanoite Amore serisinde saklı… Gold parlak kalpli küpe, incili ve kalpli küpe, gold kalp yüzük, harf kolye… Bunlar yengeç burcuna alınacak en güzel hediyelerdir…

ASLAN BURCU

Aslan burcu deyince akla tek bir şey gelir! Dikkat çekmek. Aslan burçlarının da tercih edeceği takılar gösterişli takılar olacaktır. Uğurlu renkleri sarı olan aslan burçları altın rengi tercih etmek yerinde bir karar olacaktır. Aslan burcuna ne hediye alınır? Sorusunun cevabı bizde saklı. Kuyumcu model bileklik, Gold çoklu zincir kolye

BAŞAK BURCU

Başak burçları sadeliği, temizliği temsil eder. Günlük hayatlarında oldukça stresli olan mükemmelist başak burçlarının onlara huzur verecek renklere çok ihtiyacı vardır. Yeşil ve mavi tonlu takıları taşıdıklarında oldukça iyi hissederler. Başak burcu hangi takıları takmalıdır ? Ya da, başak burcuna ne hediye alınır ? Diyenler için tavsiyelerimiz: gold zincirli lacivert taşlı kolye, gold zincirli mavi taşlı bileklik. Marino kolye ve Diana bileklik onların gözdesi olacaktır!

TERAZİ BURCU

Ah terazi burçları… Süslenmek, zerafet, gösteriş, lüks hepsi bir arada. Takının kendisi terazi burcu bile olabilir… Zarif zevklere sahip terazi burçlarının uğurlu rengi pembedir. Terazi burcuna alınacak en güzel hediye ? Terazi burcu hangi takıyı takar ? Terazi burcuna hangi taşlar iyi gelir? Sorularının hepsinin cevabı aynı! Gümüş pembe taşlı küpe. Parlak mı parlak, zarif, şık küpe Rosa terazi burcu kadınlarının kalbini çalmak konusunda oldukça iddialı!

Bir sonraki yazımızda yine burçlara göre takı modelleri konusunda; akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcuna hangi taşların iyi geleceğini, uğurlu renklerinin ne olacağını, hangi burca ne hediye alınır ? sorularının cevaplarını detaylandıracağız !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir