Genel

Başak Burcuna Ne Hediye Alınır

Başak Burcuna Ne Hediye Alınır sorusuna yanıt olmaya geldik!

Başak burcu kadınına doğum günü hediyesi seçmek bi hayli zor biliyoruz! Zor beğenen, mükemmelist ve çalışkan başak burçları ‘fayda’ kavramına çok önem verir. Başak burcu kadınına verilen hediyenin hem özenle düşünülmüş hem de sade, kullanışlı ve faydalı olması gerekir.

Verilen hediyenin kalıcı olması hepimiz için önem taşır. Baktıkça bizi hatırlatsın isteriz. O yüzden başak burcu kadınına hediye önerisi yaparken bilgisayar ve telefon kullanırken gözlerini koruyabileceği bir gözlük almak tam yerinde bir karar olacaktır!

Hem şık, hem sade hem de faydalı! Üstelik baktıkça sizi hatırlatan bir parça olacaktır. Biz Zanoite olacak özellikle hediye olarak sipariş verdiğiniz ürünlerin paketlemesini yaparıyoruz ve içine mutlaka hediye notunuzu da iliştiriyoruz ! 🙂

Başak burcu kadını hediye fikirleri verirken birkaç da öneride bulunalım. Sade ve şık tabirine oldukça uyan harika bir öneri olacaktır. Çerçevesi aynı olan ama rengi transparan gri olan Gri Çerçeveli Mavi Işık Korumalı Optik Uyumlu Gözlük de güzel bir seçim olacaktır. Bu iki gözlük de küçük – orta yüzler için gayet uygun bir seçimdir.

Orta – büyük yüzler için ise 2 gözlük önerisinde daha bulunalım. Bunlardan biri Açık Mavi Çerçeveli Şeffaf Camlı Mavi Işık Korumalı Gözlük, diğeri ise Leopar Çerçeveli Mavi Işık Korumalı Optik Uyumlu Gözlük.

Başak Burcuna Ne Hediye Alınır sorusu için hazırladığımız bu yazıdaki gözlüklerin hepsi dinlendirici özelliktedir. Dereceli cam ile değiştirmeye de uygundur. Yani hem aksesuar-dinlendirici olarak kullanabilir hem de dereceli gözlük kullanıyor ise camını değiştirebilir başak burçları 🙂

Tabii yazı boyunca hep başak burcu kadına hediye önerisi, başak burcu kadını hediye fikirleri dedik ama tüm bu önerdiğimiz gözlükler unisextir.

Başak burcu beyleri için de uygundur yani 🙂

Eğer gözlük almak istemezseniz başak burcu kadınına doğum günü hediyesi önerimizde bir de kolye var! Ya gold detaylı ‘Gold Taşlı Halka Başak Burcu Kolyesi’ ya da inci detaylı ‘İncili Gold Başak Burcu Kolyesi’ de Başak Burcu Kadınına Ne Hediye Alınır sorusuna güzel bir cevap olacaktır.

Sevgiyle kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir