Genel

Başak Burcu Kadınına Ne Hediye Alınır

Başak Burcu Kadınına Ne Hediye Alınır ? Mükemmelist, detaycı, ayrıntılara önem veren başak burcu kadınına hediye önerisi yaparken ekstra dikkatli olmakta fayda var!

Ama ben de bir başak burcu kadını olduğumdan bu yazıyı okuyanlar çook şanslı! Başak burcu kadınına ne hediye alınır sorusunun en güzel cevabı adminde çünkü. Yazın doğanlar yaz aksesuarlarını çok severler. Her ne kadar sonbaharın girişi olsa da Ağustos – Eylül aylarının kavurucu sıcakları meşhurdur. O yüzden başak burçları da yaz çocuklarıdır tabii.

Genelde sade bir zerafeti tercih eden başak burcu kadınına hediye önerisi olarak bomba gibi güneş gözlükleri önereceğim. Zanoite x Summer koleksiyonunun başak burcuna en uygun iki gözlüğünden biri Gold Çerçeveli Kahverengi Dikdörtgen Güneş Gözlüğü, diğeri ise Nude Güneş Gözlüğü ‘Carla’. İkisi de dikdörtgen formda olan uv ışınlarına karşı korumalı güneş gözlükleri ücretsiz olarak özenli bir şekilde hediye paketi yapılyor. Tabii zerafetin kadını olan başak burcu kadınlarına bir hediye notu yazmayı da ihmal etmeyin. Bütçenize uygun olarak hediyenizin yanında saç aksesuarlarımızdan toka setleri de ekleyebilirsiniz. Tabii bir başak olarak benim doğum günü hediyesi önerim gözlüğün yanında bütçenize de uyuyorsa pastel karışık toka setini eklemeniz yönünde olacaktır.

İyi ki doğmuş başaklar!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir